סיפור המותג

dream-logo

הקדמה

Dreame Technology, שהוקמה בשנת 2015, היא חברה חדשנית בעלת החזון “לשפר את איכות החיים של משתמשים גלובליים”. החברה מתמקדת במכשירי ניקוי מתקדמים על ידי מינוף טכנולוגיות אסטרודינמיקה. בסוף 2017 Dreame הצטרף לרשת האקולוגית Xiaomi, ככוח המניע והמפעל המוביל של מכשירי ניקוי ביתיים חכמים. החיבור לדברים שאתה אוכל, איך שאתה מרגיש ורמת האושר שלך כל כך חשוב לשים לב אליהם. לא רק שהחברה מאמינה בלהיות מודעת לכוכב הלכת על ידי אכילת תזונה מבוססת צמחים, אלא גם מאמינה לחיות בקפידה כל יום זה עם זה ועם עצמנו.

ה- DNA של החברה

המנכ”ל והמייסד, מר יו האו, התמקד במכניקת נוזלים חישוביים באוניברסיטת צינגואה. הוא אהב להמציא דברים מילדותו. בגיל 12 המציא את “מעגל השליטה הכפולה”, שם מקורו של חלומו הטכנולוגי. בשנת 2009 השיק Yuhao פרויקט מחקר חלל בשם “סדנת שמיים” באוניברסיטת צינגואה, ומשך תשומת לב והשקעה של חברת בואינג. “סדנת שמיים” הייתה המרחב המוקדם ביותר בסין, וכיום הוא הצוות המוביל בטכנולוגיית הסטודנטים באוניברסיטת Tsinghua.

יו האו החליט לפתוח עסק משלו בשנת 2015, תוך מינוף טכנולוגיות אסטרודינמיות עם דברים של מה בכך בחיים. Dreame שינה לחלוטין את ענף הניקיון הביתי מאז ועד היום.

מכיוון שמדע התעופה והחלל הוא טכנולוגיית הליבה, דרמה בנתה צוות מו”פ וצוות מוצרים בתחום ההייטק. אנשי המו”פ מהווים עד 80% מהצוות, עם עדיפות בהתמודדות עם בעיות טכניות מרכזיות. זה מוביל על ידי אנשי צוות המו”פ לשעבר במחקר ופיתוח באוניברסיטת Tsinghua, כולל מומחים שעבדו בעבר בפרויקט שנז’ו 6.

חידושים וטכנולוגיות

לאחר שנים של עבודה קשה ומחקר, Dreame הציג סדרה של המצאות ליבה ויותר מ -150 פטנטים ליבה, כמו המנוע המהיר המהיר, ראיית המכונה המשקפתית, SLAM (לוקליזציה ומיפוי סימולטני) והרב-קונוס. הפרדת ציקלון, ביניהם פטנטים מרובים נמצאים בעמדה מובילה עולמית.

Dreame מתחדשת כל העת בתחום הניקיון החכם ויישום טכנולוגיות מתקדמות על שואבי אבק אלחוטיים, רובוטים גורפים ועוד, ובונה בהדרגה את קו המוצרים של Dreame. במהלך הייצור, Dreame מאמצת 3 קווי ייצור בכדי להבטיח תפוקה שנתית של מיליון יחידות, המסוגלת לקבל הזמנות ODM רב-קטגוריות.