אודות קבוצת קריסטלינו

במשך למעלה מ 48 שנים מאז היוסדה צברה חברת קריסטלינו ידע מעמיק, ניסיון רחב ומיצבה את מעמדה כחברת יבוא, סחר ושיווק מהמובילות בתחומה.

פיינגרופ התחילה כעסק משפחתי בשנת 1975 והתפתחה במשך עשרות שנים לקבוצה עסקית מצליחה.

קבוצת קריסטלינו הוקמה בשנת בשנת 2016 , המביאה יציבות ואמינות בתחום החדשנות, הטכנולוגיה המתקדמת, מוצרי היוקרה, התכשיטים והלייף סטייל. חברת קריסטלינו עוסקת במגוון תחומים בפריסה ארצית עם 150 אנשי צוות מיומנים, המספקים ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים חווית קניה ושרות ללא פשרות .

משרדי החברה ממוקמים במרכז הלב הפועם של מטרופולין תל אביב בצמוד לאולם תצוגה מפואר המשתרע על פני 1,000 מ”ר, ייעודי לתחום התחבורה החשמלית

חברת קריסטלינו הינה מהמובילות בתחום המוצרים החכמים, מתמקדת בייבוא פתרונות מתקדמים תוך הקפדה על מוצרים המשדרגים את איכות החיים לבית ומאגדת מספר רב של עולמות תוכן. חברת קריסטלינו נציגה בלעדית של מותגים מובילים בתחומים מגוונים בניהם אלקטרוניקה, ספורט ופנאי, לייף סטייל, תחבורה חשמלית קלה  ועוד.

בנוסף לפעילות הנרחבת, חברת קריסטלינו מעמידיה לרשות לקוחותיה מוקד שרות ושירותי מעבדה, תוך הקפדה על מתן מענה יעיל ובסטנדרט גבוה.

אנו מאמינים שחדשנות, טכנולוגיה מתקדמת ומעבר לאנרגיה ירוקה , נועדו לשפר את חיי היום יום ולשפר משמעותית את איכות החיים של כולנו, מתוך אמונה זו אנו פועלים לספק ללקוחות קריסטלינו את הפתרונות האיכותיים ביותר, ברמת שרות גבוהה ובפריסה ארצית .